V Zahrádkách
Adresa: ulice V Zahrádkách, Praha 3 – Žižkov
Ceny bytů od: 1.771.200 Kč
Developer: Skanska Reality a.s.
Více info

Nový bytový dům s názvem V Zahrádkách vyrůstá na stejnojmenné ulici na Žižkově-Praha3. Novostavba bude mít pět nadzemních podlaží, pojme 107 bytových jednotek a dokončena by měla být v létě 2016. Bytový dům V Zahrádkách bude mít nízkoenergetický standard s průkazem energetické náročnosti budovy B. Developerem projektu je společnost Skanska Reality a.s.

Novostavba nabídne velké množství bytů, které budou rozděleny do dispozic od 1+kk až po 4+kk. Nejmenší byt má celkovou plochu 31,7 m2 a dispozici 1+kk. K bytu patří také terasa o velikosti 6,9 m2 a cena bytu je stanovena na 1 771 200 Kč včetně DPH. Největší bytová jednotka se nalézá v posledním – ustupujícím patře. Má celkem 105,63 m2 a k tomu také prostornou terasu o velikosti 27,21 m2. Byt je v prodeji za cenu 7 271 700 Kč včetně DPH. Veškeré bytové jednotky v prvním patře a dva byty ve druhém nadzemním podlaží mají terasu či předzahrádku. Všechny ostatní byty mají balkony či lodžie. V ustupujících patrech jsou k dispozici terasy. Ve dvou podzemních podlažích se nalézá technické zázemí objektu a parkovací místa se sklepy. Cena garážového stání se pohybuje od 240 000 Kč včetně DPH po 330 000 Kč včetně DPH v závislosti na velikosti. Ceny sklepních kójí začínají na 34 020 Kč včetně DPH a končí na ceně 88 200 Kč včetně DPH. Byty jsou odevzdávány ve vysokém standardu, který tvoří mimo jiné vstupní dveře Sapeli Elegant praktik, laminátová plovoucí podlaha v chodbách a obývacích místnostech. V koupelně a na WC je použita keramická glazovaná obkladačka firmy RAKO a slinutá dlaždice RAKO Trend. Dále je zde koupelnový radiátor Korado.

Bytový dům V Zahrádkách se nalézá v klidné lokalitě pražského Jarova na Praze 3 – Žižkov. V blízkosti objektu se nalézá několik parků, ale je zde k dispozici skvělá občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Tu zaručuje především městská hromadná doprava. Autobusová zastávka Vackov a tramvajová zastávka Chmelnice jsou vzdáleny několik desítek metrů. Ve vzdálenosti pěti minut chůze se nalézá mateřská školka a základní škola. Nejbližší nákupní centrum je Penny Market, který je vzdálen jen několik minut chůze. Volný čas v přírodě nabízí blízký Malešický park, který zahrnuje vodní kaskádu, unikátní zvukové hry, houpačky, lanové prolézačky a další atrakce. Naleznete v něm také okruh pro cyklisty a in-line bruslaře. V blízkém okolí je také nově upravená cyklostezka, která vede například až ke Klánovickému lesu. Ve vzdálenosti deseti minut se nalézá park Židovské pece, kde je postaveno také dopravní hřiště. V okolí objektu je několik restaurací, barů a hospůdek.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *