Tulipa Třebešín
Adresa: ulice K Červenému dvoru, Praha 3 – Strašnice
Ceny bytů od: 1.679.674 Kč
Developer: AFI Europe
Více info

Rezidenční projekt nesoucí název Tulipa Třebešín nabízí luxusní bydlení v klidné lokalitě ulice K Červenému dvoru městské části Prahy 3–Strašnice. Vysokopodlažní rezidence zahrnuje celkem 180 bytových jednotek. Moderní projekt Tulipa Třebešín je tvořen dvěma domy, které jsou obklopeny zelení. Energetický štítek B. Prodej nových bytů byl zahájen 15. října 2014 a pro lepší informovanost firma AFI Europe v tomtéž měsíci zřídila prodejní centrum. Prvních 40 bytů (31.12.2014) již zná svého majitele, ostatní čekají na nové majitele, kteří se budou moci nastěhovat v květnu roku 2017. Moderní a plně zařízený prostor vznikl za spolupráce architektky Diany Hockové s interiérovou designérkou Magdalenou Hopkins ze společnosti MH Interiors, která s developerem pracovala i na projektech Tulipa Modřanská Rokle a Tulipa Rokytka.

Bytové jednotky v novostavbě jsou k dispozici ve velikostech od 1+kk až po 4+kk. Cenové rozmezí se pohybuje od 1 999 921 Kč do 8 741 720 Kč včetně DPH. Nejmenší velikost bytů se prodává se sprchovým koutem, byty o velikosti 3+kk a větší jsou standardně vybaveny sprchovým koutem i vanou. Všechny nové byty od velikosti 2+kk mají dvě WC. Samozřejmostí je vlastní balkon nebo terasa. Byty v přízemí se pyšní vlastními předzahrádkami. Základy, základová deska a veškeré nosné zdi jsou vytvořeny ze železobetonu, příčky mezi pokoji pak obstaralo keramické zdivo. Každý byt má v základní výbavě plovoucí laminátové podlahy, keramické obklady a plastová okna. Samozřejmostí jsou hlavní hliníkové prosklené dveře s elektrickým zámkem, kamerou a připojením na domácí telefon, dále pak osobní výtah s nosností do 1000 kg. V ceně není parkovací místo v podzemní garáži a vlastní sklep, obojí lze dokoupit.

Rezidenční projekt Tulipa Třebešín se nachází v klidné oblasti ulice K Červenému dvoru, která spadá do městské části Strašnice na Praze 3. Nejbližší okolí dokonale kombinuje klidnou atmosféru s téměř neomezenými možnostmi občanské vybavenosti. V docházkové vzdálenosti pěti minut se nalézá relaxačně-regenerační centrum, sportovní areál VŠE, anglická škola a gymnázium. Okolí novostavby tvoří množství zeleně – k procházkám lákají Malešický park či parčík Třebešín. Samozřejmostí je velký výběr nákupních center, od Galerie Harfa přes Atrium Flora až po Centrum Černý Most. Gurmány zaujme Restaurace v růžové zahradě a Caffé Pizzeria Vinice. Ve vzdálenosti pět minut autem se nachází Fakultní nemocnice Královské vinohrady a Olšanská poliklinika…Více info
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *