Rezidence Vítkovka
Adresa: ulice Koněvova, Praha 3 – Žižkov
Ceny bytů od: 1.219.000 Kč
Developer: IP Izolace Polná
Více info

Nové rezidenční čtvrti v Praze 3 jsou dnes velmi lákavé. Není se čemu divit, jelikož bydlení v novostavbách přináší jednak luxus a jednak také skvělou dostupnost centra Prahy. Užívat si tak budete moci naprosto pohodlného života. Pokud momentálně třeba hledáte některý z nových developerských projektů, který by nabízel vynikající možnosti bydlení v Praze, pak si můžete vybrat například Rezidenci Vítkovka, na kterou se budeme soustředit v následujících řádcích.

V rámci Rezidence Vítkovka si budete moci vybrat byt přesně podle vašich představ. Skladba bytů je různorodá a vybírat lze od nejmenších 1+ kk až po nejprostornější 4+ kk. Na výběr je celkem 74 zbrusu nových bytů. Přímo u domu se navíc nachází parkoviště a využívat budete moci i sklepních prostor pro uskladnění různých předmětů, které nebudete chtít mít v interiéru.

Velkou výhodou života v této rezidenci je fakt, že se jedná o nízkonákladové bydlení. Ke stavbě jsou používány nejmodernější materiály, které skvěle izolují. Bytové jednotky jsou také odhlučněny a disponují velkoformátovými okny. Díky nim bude byt dokonale prosvětlen a vám se bude žít doslova jako v bavlnce. Dokončena bude Rezidence Vítkova na jaře roku 2016.

Moderní Rezidence Vítkovka se nachází na Žižkově na Praze 3. Jedná se tedy o centrální lokalitu, odkud je to třeba na Václavské náměstí pouhých 20 minut. Jinak jsou v dosahu také všechny trasy pražského metra. Žižkov je vynikající i z pohledu občanské vybavenosti. K dispozici je tady hned několik sportovišť, cyklostezka přímo za domem a také školy, mateřské školy či zdravotnická zařízení. Rezidence bude samozřejmě zařízena i z pohledu maximální bezpečnosti obyvatel, kterou zajistí moderní bezpečnostní prvky.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *