Rezidence Vinohrad
Adresa: ulice Žižkovo náměstí, Praha 3 – Žižkov
Ceny bytů od: 3.978.000 Kč
Developer: Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o.
Více info

Pod názvem Rezidence Vinohrad se skrývá developerský projekt činžovního domu na Žižkově náměstí, které patří do katastrálního území Žižkova–Praha 3. Nově zrekonstruovaný objekt byl postaven na začátku 20. století v období historických slohů, které jsou dosud patrné na celé jeho architektuře. Fasáda je zdobena různými art deko motivy a dominantou celé stavby je nárožní věžice, která byla postavena v rámci stylu rondo. Věžice patří k jednomu z bytů. Celý objekt nabízí celkem 35 bytových jednotek a jeden nebytový prostor, který by mohl být využit pro obchod či pohostinství. Prodej jednotlivých bytů v objektu má na starosti společnost Pražská správa nemovitostí, spol. s.r.o. Ta dokončila práce na developerském projektu na podzim minulého roku. Všechny byty jsou připraveny k okamžitému nastěhování nových majitelů.

Rezidence nabídne 35 bytů v dispozicích od 1+kk až po komfortní 4+kk. V prvním podzemním podlaží je situován nebytový prostor, který lze využít jako kavárnu, vinárnu či obchod. Jeho celková plocha činí 113,4 m2. Nejmenší bytová jednotka má celkovou obytnou plochu 43,4 m2. K dispozici 2+kk patří sklepní kóje o velikosti 1,1 m2. Největším bytová jednotka nabízí obytnou plochu o velikosti 103,7 m2 a prostornou terasu o velikosti 16,6 m2. K dispozici patří také sklepní kóje o velikosti 4,1 m2. V objektu se nalézají také tři ateliéry. Nejmenší z nich má dispozici 2+kk, která nabízí celkovou plochu 66,4 m2. V ceně je započítána také sklepní kóje o velikosti 1,5 m2. Cena bytu je stanovena na 6 361 000 Kč včetně DPH. Nejprostornější ateliér je konstruován jako dispozice 3+1, jeho celková plocha činí 88,8 m2 a k bytu náleží také sklepní kóje o velikosti 1,5 m2. Cena ateliéru je 8 717 000 Kč včetně DPH. K bytu je dále možnost koupě garážového stání za jednotnou cenu 499 000 Kč včetně DPH. Rekonstruovaný činžovní dům nabízí luxusní bydlení, při jeho konstrukci bylo pamatováno na kvalitní materiál, vysoké standardy a ekologii. K bytům s okny směřujícími do dvora náleží prostorné terasy. Okna v bytech jsou špaletová s dřevěným rámem, venkovní dveře jsou dvoukřídlé, lakované, dřevěné. Interiérové dveře jsou jednokřídlé, dodávány plné s obložkovou zárubní. Vytápění je zajištěno teplovodním vedením pomocí deskových radiátorů. V koupelně a WC je přídavný topný žebřík. Dlažba v předsíni, v koupelně a na WC je řešena dlažbou, zatímco v obývacím pokoji je vícevrstvá podlahová lamela. V celém areálu je lanový výtah se skleněnými dveřmi. Venkovní terasy mají od druhého do pátého poschodí ocelové konstrukce a betonovou dlažbu na terčích, zatímco v posledním patře jsou vysazeny exotické rostliny Bankirai.

Rezidence Vinohrad nabízí luxusní bydlení v nově zrekonstruovaném činžovním domě na adrese Žižkovo náměstí na Praze 3 – Žižkov. Objekt se nachází na rozhraní vzkvétající čtvrti Žižkov a Vinohrady. Dopravní dostupnost je zajištěna městskou hromadnou dopravou. Tramvajová zastávka Olšanské náměstí či Radhošťská jsou vzdáleny do pěti minut chůze. K nejbližší stanici metra, kterou je Flora, se noví nájemníci dostanou za deset minut pěšky. Ve stejném dosahu na opačnou stranu se nalézá stanice metra Jiřího z Poděbrad. Pro příznivce automobilové dopravy je parkování zajištěno buď v areálu objektu, nebo lze domluvit dlouhodobé stání v blízkém obchodním centru Atrium Flora, které je vzdáleno deset minut chůzí. V tomto OC je možné využít široké škály služeb, nákupních možností či kina řetězce Cinema City. Další alternativou při nákupech je supermarket Albert, který je vzdálen jen pár desítek metrů. Dětské hřiště se nachází přímo na Žižkově náměstí. Kulturní nabídku nabízí také Galerie Františka Králíka nebo koncertní a výstavní síň Atrium na Žižkově. V blízkém okolí se nalézá také Televizní vysílač Praha – Žižkov nebo Mahlerovy sady. Ve vzdálenosti pěti minut pěšky je mateřská škola, Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola nebo ZŠ Praha 3, Lupáčova. V blízkosti se nalézá také obchodní akademie. Kompletní občanskou vybavenost doplňuje množství restaurací, kaváren, hospod, bankovních institucí a lékáren.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *