Rezidence Prokopova
Adresa: ulice Prokopova, Praha 3 – Žižkov
Ceny bytů od: 3.637.000 Kč
Developer: TORINO PRAGA INVEST s.r.o.
Více info

Residence Prokopova je název developerského projektu, jehož cílem bylo vybudování rezidenčního bytového domu v lukrativní části Prahy 3. Architektonicky výjimečná stavba, která volně navazuje na původní zástavbu, nabízí nové byty k prodeji i pronájmu. Residence Prokopova je moderní a do detailu promyšlení novostavba, která osloví i ty nejnáročnější klienty. Velkou výhodou této stavby je vysoký standard bytů a jejich dispozice. Projekt Residence Prokopova je koncipován tak, aby splňoval individuální požadavky a nadstandardní očekávaní širokého spektra zákazníků a nabídl tak lukrativní prostor k bydlení. Nové bydlení v Praze 3 klade obrovský důraz na kvalitní materiály, komponenty a dispozice, které jsou důležitým základem pro projekt, a proto nejsou v Residenci Prokopova opomenuty ani takové části jako vstupní recepce, garáže a sklepní prostory. V novostavbě se nacházejí balkóny, garáže a předzahrádky. Stavba byla dokončena a byty zkolaudovány. Nové byty jsou určeny k prodeji nebo pronájmu k okamžitému nastěhování. Budova, jež získala ocenění v soutěži Best Of Realty 2009, byla navržena studiem MIMOLIT.

Dispozice nových bytů vzniklých v tomto projektu jsou 2+kk, 3+kk a 4+kk, jejichž velikost se pohybuje v rozmezí od 40 m2 až po 142 m2. V projektu Rezidence Prokopova se ceny jednotlivých bytů odvíjejí od dispozice bytu, celkové rozlohy a příslušenství a u bytů určených k pronájmu se pohybují v rozmezí od 16 000Kč do 26 500 Kč. Hodnota bytů určených k prodeji je nastavena od 3 637 000 Kč do 14 000 000 Kč bez DPH. Nové byty jsou odevzdávány ve vysokém standardu, který zahrnuje vstupní protipožární bezpečnostní dveře, interiérové dveře, hliníková a dřevěná okna, podlahy ve formě parketových teakových mozaiek, mozaikové dlažby a obklady, topná tělesa, umyvadlo, umývátko, vanu, sprchový kout, závěsné WC, datové rozvody a kompletní elektroinstalaci. Byty určeny k pronájmu jsou kompletně vybaveny. Nové bydlení v Praze 3 patří mezi unikátní developerské projekty na okraji centra Prahy, zajišťující luxusní bydlení.

Žižkov je rychle se měnící částí Prahy v prestižní lokalitu. Rezidence Prokopova se nachází na stejnojmenné ulici Prokopova, v blízkosti stanice metra Flóra a Muzeum. Lokalita nabízí výbornou dopravní dostupnost do centra Prahy a perfektní občanskou vybavenost. V okolí se nacházejí vzdělávací instituce, nákupní centra, obchody, supermarkety, restaurace, zdravotnická zařízení, sportovní a kulturní centra, ale také zeleň v podobě parku Parukářka nebo Vítkov. Žižkov se nachází téměř v centru a nabízí tak ideální bydlení všem aktivním lidem upřednostňující rušné ulice před novostavbou umístěnou v klidné a tiché lokalitě.

Developerský projekt byl realizován s důrazem na kvalitu a splnění vysokých nároků kladených na komfortní a nadstandardní bydlení. Nové byty nabízejí ideální dispozice a kvalitní komponenty či materiály, které zajišťují jejich funkčnost a vysokou úroveň. Žižkov je okouzlující části Prahy s historickými památkami, ale i moderními centry. Prodej nových bytů právě probíhá….Více info
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *