Rezidence Jeseniova
Adresa: ulice Jeseniova, Praha 3 – Žižkov
Ceny bytů od: neuvedeno
Developer: SATPO Development, s.r.o.
Více info

Developerský projekt s názvem Rezidence Jeseniova byl realizován v samotném centru Prahy, a jeho cílem byla výstavba čtyř bytových domů, přičemž dva z nich jsou šestipodlažní a dva sedmipodlažní. V Rezidenci Jeseniova se nachází 149 nových bytů a 3 komerční prostory, které byly realizovány podle zásad Feng Shui. Novostavby projektu postavené na žikově jsou architektonicky zajímavé a nepřehlédnutelné. Fasáda obsahuje kontaktní zateplovací systém. Novostavba je koncipována tak, aby splňovala očekávání různorodých zákazníků. Co vám nabídne nové bydlení v Praze 3? Kvalitní materiály, komponenty a dispozice jsou důležitým základem pro splnění náročných požadavků, a proto je rezidence vybavena kamerovým systémem, nonstop recepcí s ostrahou a garážovým a venkovním stáním. Bytové domy jsou dokončeny a nové byty, které jsou v prodeji, jsou určeny k okamžitému nastěhování. Developerem projektu je společnost SATPO, která má s realizacemi podobných projektů bohaté zkušenosti a stovky spokojených klientů.

Dispozice bytů vzniklých v tomto projektu jsou 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, jejichž velikost se pohybuje od 44 m2 až po 120 m2. V bytových domech Rezidence Jeseniova připadá ke každé bytové jednotce balkón, terasa, předzahrádka a sklepní kóje. Ceny bytů odvíjející se od dispozice bytu, celkové rozlohy a příslušenství je na vyžádání u developera projektu. Garážové stání nebo případně venkovní parkovací místa si v případě zájmu mohou klienti dokoupit. Byty jsou odevzdávány ve vysokém standardu, který zahrnuje vstupní a interiérové dveře, podlahy a dlažby a obklady. Bližší specifikace standardů jsou rovněž k dispozici u developera projektu. Nové bydlení v Praze 3 je unikátním developerským projektem, který poskytuje klientům nové byty v blízkosti centra. Byty jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí bydlet v blízkosti centra, především pak pro mladé lidi a rodiny.

Žižkov se stal postupně oblíbenou částí Prahy. Rezidence Jeseniova se nachází na stejnojmenné ulici Jeseniova, vedle níž se nachází nádherný park Parukářka. Bytové domy jsou vystavěny v lokalitě s výbornou občanskou vybaveností. V pěší vzdálenosti od domů se nachází tramvajové a autobusové zastávky. V okolí jsou obchody, nákupní centra, mateřské a základní školy, zdravotnická zařízení, sportovní a kulturní centra jako je například divadlo Járy Cimrmana, Palác Akropolis a kino Aero. Žižkov je atraktivní lokalitou, zejména co se týče blízkosti centra Prahy, poskytující ideální místo pro komfortní bydlení obzvláště pro lidi, kteří nevyžadují domov zasazený do přírody. Novostavba v Praze 3 je originálním projektem moderního bydlení sledující současné trendy a technologie.

Developerský projekt Rezidence Jeseniova dokonale vystihuje potřeby a nároky každodenního života a kvalitního bydlení. Nové byty nabízejí dobré dispozice a kvalitní komponenty či materiály, které zajišťují jejich funkčnost a vysokou úroveň. Prodej bytů právě probíhá a tak se naskýtá možnost získat nový.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *