Residence Garden Towers
Adresa: ulice Olšanská, Praha 3 – Žižkov
Ceny bytů od: 2.029.465 Kč
Developer: CENTRAL GROUP a.s.
Více info

Nový bytový areál Residence Garden Towers se nachází v ulici Olšanská, Žižkov. Developerský projekt na Praze 3 nabídne celkem 682 bytových i nebytových jednotek, které budou odevzdávány ve vysokém standardu. Objekt bude tvořen pěti budovami, které budou energeticky velmi úsporné, třída energetické náročnosti B. Developer klade důraz na komfort a cenovou dostupnost nových bytů. Developerem projektu je společnost CENTRAL GROUP a.s. Prodej byl zahájen 1.9. 2014, výstavba projektu byla zahájena v dubnu 2014. Dokončení výstavby objektu je plánováno na 1.6. 2016.

Bytový areál bude rozdělen do pěti budov. V budově s označením A, která bude mít tři podzemní podlaží a 14 nadzemních pater, se nalézá 68 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až po 3+kk. Nejmenší z bytů má velikost 31,3 m2 a je k prodeji za cenu 2 859 602 Kč včetně DPH. Nejprostornější byt v tomto domě má plochu 93,2 m2 a jeho cena je stanovena na 5 721 422 Kč včetně DPH. Bytový dům B nabídne celkem 75 bytů v dispozicích od 1+kk po 3+kk. Nejmenší bytová jednotka bude mít velikost 34,1 m2 s cenou 2 919 608 Kč včetně DPH. Největší byty mají velikost 99,8 m2 a jejich cena je stanovena na 6 906 934 Kč včetně DPH. V objektu bude také pět ateliérů o velikosti 2+kk. Bytový dům C nabídne celkem 73 bytů, které budou v dispozicích 1+kk až 4+kk. Nejmenší dispozice 1+kk má 33,9 m2 a je k prodeji za 2 835 187 Kč včetně DPH. Nejprostornější 4+kk má velikost 98 m2 za cenu 6 508 184 Kč včetně DPH. Bytový dům D je projektován se 74 byty, které budou v dispozicích 1+kk až po 4+kk. Nejmenší z nich má 33,8 m2 a je v prodeji za cenu 2 999 729 Kč včetně DPH. Nejprostornější dispozice 4+kk nabídne komfortní prostor 100 m2 za cenu 6 871 250 Kč včetně DPH. V posledním bytovém domě E se nalézá celkem 39 ateliérů v dispozicích 1+kk a 2+kk a dalších 57 bytových jednotek. Nejmenší z nich má celkovou plochu o velikosti 32,7 m2 a je k dispozici za cenu 2 650 481 Kč včetně DPH. Největší bytová jednotka má 100,8 m2 a její cena je stanovena na 6 166 438 Kč včetně DPH. Pro rezidenty je určeno podzemní parkovací stání, vjezd do bytového domu je na dálkové ovládání. Ve vnitřním atriu jsou zabudovány zahrady, stejně jako na střeše šestého nadzemního podlaží. Některé byty mají vlastní předzahrádky. Okna v jednotlivých bytech jsou hliníková s tepelně izolačním trojsklem, vnitřní dveře jsou celoprosklené. Vchodové dveře jsou celoplošně pancéřované a protipožární. Vytápění je centrální. V chodbě, koupelně a kuchyni je zavedena nadstandardní keramická dlažba, ve všech obytných místnostech je dřevěná třívrstvá plovoucí podlaha. Na balkonech a terasách je mrazuvzdorná dlažba.

Bytový areál Residence Garden Towers vyrůstá na pražském Žižkově (Praha 3) v ulici Olšanská. Developerský projekt tvoří několik objektů, na které bezprostředně navazují Olšanské hřbitovy. Ve vzdálenosti pěti minut pěšky od nových bytů se rozprostírá park Parukářka a park Vrch svatého Kříže. Volnočasové aktivity zprostředkovává také sportovní centrum SK Žižkov nebo Tenisové centrum Olšanská. Dopravní dostupnost je vedena pomocí městské hromadné dopravy. Ve vzdálenosti několika kroků je tramvajová zastávka Olšanská, další tramvajová zastávka Nákladové nádraží Žižkov se nalézá jen několik minut pěšky. Nejbližší autobusová zastávka, kterou je Olšanské náměstí, je ve vzdálenosti sedmi minut chůze. V těsném sousedství objektu se nalézá Mezinárodní konzervatoř nebo Milíčův dům. Ve vzdálenosti deseti minut pěšky je k dispozici mateřská školka a Základní škola Zahrádka. Ve vzdálenosti deseti minut se nalézá Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola a několik dalších mateřských a základních škol. Nákupní možnosti nabízí blízký supermarket Žabka, který se nalézá ve vzdálenosti deseti minut. Pět minut autem od objektu je k dispozici OC Atrium Flora. Lékařské zázemí a zdravotnické služby nabízí blízká Olšanská poliklinika, která je situována ve vzdálenosti pěti minut chůze od objektu. V docházkové vzdálenosti se nalézá několik restaurací, barů a kaváren.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *