Panorama Pražačka
Adresa: ulice Kunešova, Praha 3 – Žižkov
Ceny bytů od: 2.090.000 Kč
Developer: CTR group a.s.
Více info

Rezidenční projekt zahrnující luxusní byty s názvem Panorama Pražačka je situován na ulici Kunešova, která spadá pod katastrální území Prahy 3 – Žižkov. Novostavba je umístěna do populární části Prahy, které je známé množstvím zeleně, sportovišť a zároveň dobrou dopravní dostupností. Bytový areál vznikne v horní části parku Pražačka a nabídne celkem 24 nových bytů. Celý projekt bude tvořen pětipodlažním terasovitým bytovým domem s moderní a funkční architekturou. Dům bude rozdělen do tří sekcí se samostatným vchodem a výtahy. Budova získala energetickou náročnost kategorie B. Výstavba projektu bude zahájena na jaře roku 2015, byty jsou v prodeji již od 16. října 2014. Výstavba nové rezidence by měla skončit v roce 2016. Developerem stavby je společnost CTR Group a.s.

Celý areál nabídne 24 luxusních bytových jednotek, které budou rozděleny do dispozic od 1+kk až po komfortní 4+kk. Kromě toho jsou zde také tři bytové jednotky označené jako mezonetové byty. Nejmenším bytem v novostavbě je byt o velikosti 31,7 m2, který je stavěn jako dispozice 1+kk. K bytu patří také terasa o velikosti 19,91 m2 a sklepní kóje, která má 5,4 m2. Cena tohoto bytu je stanovena na 2 090 000 Kč včetně DPH. Zároveň se jedná o byt nejlevnější. Tím nejdražším je mezonetový byt, který má celkovou plochu 146,52 m2. K dispozici tohoto bytu patří také lodžie o ploše 28,61 m2 a prostorná terasa, která má 77,11 m2. K bytu náleží také sklepní kóje o velikosti 14,75 m2. K tomu bytu patří také celkem tři parkovací stání, která však nejsou započítána v ceně. Cena bytu je stanovena na 16 990 000 Kč včetně DPH. Parkovací stání nejsou zahrnuta v cenách bytů. Kupní cena garážového stání činí 300 000 Kč bez DPH. Na každém patře jsou vždy pouze tři bytové jednotky, což přispívá ke komfortu. Ten je však zajištěn především vysokým standardem, ve kterém jsou byty dodávány. Každý byt má vlastní terasu, lodžii nebo balkon. Součástí bytů jsou velké prosklené plochy, které pomáhají vytvářet maximální dojem z nabízeného panoramatického výhledu. Některé bytové jednotky nabízejí domácí wellness prostřednictvím saun a whirlpool van. Nový rezidenční projekt kombinuje nejvyšší nároky v podobě posledních trendů v oblasti architektury, vysoké standardy v odevzdávaných bytech a v neposlední řadě ekologickou šetrnost.

Rezidenční projekt Panorama Pražačka se snaží dostát svému jménu a nabízí luxusní bytové jednotky s krásným výhledem. Dominantou objektu, kde bude vystavěno 24 nových bytových jednotek, je blízký park Pražačka. Novostavba je situována na oválném pozemku, který navazuje na ul. Kunešova, která patří pod správu katastrálního území Zížkova na Praze 3. V okolí novostavby je současná městská zástavba, která slouží také jako zábrana hluku. Jen několik minut chůze od objektu je vzdálena zastávka tramvaje s názvem Vozovna Žižkov. Ta umožňuje dostat se na nejbližší stanici metra A Želivského do deseti minut. Další zastávkou městské hromadné dopravy je tramvajová zastávka Strážní, která je vzdálena rovněž do deseti minut. Alternativu představuje jízda vlastním automobilem, čímž se rezidenti dostanou na magistrálu do deseti minut. Na Štěrboholské spojce pak budou do 15 minut. Blízký areál Pražačka nabízí množství volnočasových aktivit, mimo jiné jde zde k mání discgolf, koupaliště, plavecký bazén nebo stejnojmenný sportovní a rekreační areál. V něm se dá využít posilovna, tenisové a volejbalové kurty nebo fotbalové hřiště. Areál volně navazuje na park Vrch Vítkov. Vzdělávací a výchovné instituce představují například Základní škola Pražačka a také Gymnázium Na Pražačce. Do deseti minut od novostavby leží několik mateřských škol a Dům dětí a mládeže. Nejbližší nákupní možností je supermarket Lidl, který je vzdálen deset minut. Kulturní služby nabízí známé kino Aero, které se nachází jen deset minut chůze. Na Žižkově dále nalezneme také Divadlo Járy Cimrmana nebo Palác Akropolis. Novostavba je obklopena množstvím barů, restaurací a kaváren. Nejbližším zdravotnickým zařízením je Olšanská poliklinika, která je vzdálena jen dva kilometry.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *