Novostavby Praha 3

Central Park Praha

Velmi atraktivní novostavbou v Praze je bezesporu Central Park Praha. Skládá se z 21 budov, v nichž najdeme nové byty, mezonety či penthausy. Je též možné nalézt zde terasové domky. Celý projekt je již dokončen. V celém bytovém komplexu Central Park Praha vzniklo 547 bytů. Jedná se o architektonicky zajímavou stavbu, jež v roce 2010 dostala cenu Grand Prix v kategorii novostavby. V blízkosti se dokonce nachází soukromý park o rozloze 15 000 m2. Developerem a zároveň prodejcem bytů je společnost CP Praha s.r.o.
 
Novostavba na Praze 5 nabídne hned několik typů bydlení. Dostupné jsou byty o dispozicích 1+kk až 6+kk. Ceny se též pohybují v poměrně širokém rozmezí, a to od 4 253 000 do částky, jež přesáhne 15 milionů korun včetně DPH. Prvním z typů bydlení jsou rezidence ve věži. To nabídne byty od velikosti 1+kk až po ty s rozlohou 180 m2. Jde o byty ve věžových domech, kde naleznete vlastní koupelnu k ložnici a technickou místnost pro pračku se sušičkou. Byty nabídnou terasu po celém obvodu bytu a panoramatický výhled na Prahu. K bytům je navíc standardně dostupná sklepní kóje či podzemní stání pro auto hlídané kamerovým systémem. Nabízí se zde i mezonetové tedy dvoupatrové byty. Zde hrají prim přírodní materiály. Nalezneme zde kvalitní dřevěné podlahy hned v několika odstínech. Setkáme se též s dřevěnými okny a okenními parapety. Nesmíme též zapomínat na dýhované dveře a zárubně. V koupelně potěší podlahové vytápění a otopné žebříky.
 
V dalších místnostech se též dodává topení v podlaze. Některé z bytů jsou dokonce vybaveny kuchyňskou linkou spolu s některými z kuchyňských spotřebičů. Terasové domy jsou skvělým kompromisem mezi bydlením v bytě a rodinném domku. Nabídnou souznění s přírodou a ekologické pojetí. V samotném vrcholu věží se nachází rozlehlé penthausy s rozlohou až 360 m2. Výhodou zde je výtah, který vás zaveze až do bytu, rozlehlá terasa, která obklopuje celý byt či velká francouzská okna, jež vám umožní výhled na značnou část Prahy. V obytných prostorách nalezneme dřevěnou třívrstvou podlahu v dekorech dub, jasan nebo merbau. V technické místnosti je položena keramická dlažba. V koupelně a na toaletě nalezneme celobarevnou keramickou dlažbu a obklady, které v některých bytech sahají až ke stropu. Terasa nabídne keramickou dlažbu či dřevěné rošty. Zároveň je sem vyvedena elektřina, osvětlení a voda v podobě nezámrzného kohoutu. Na stěnách najdeme jednovrstvou sádrovou omítku. Vstupní dveře nabídnou bezpečnostní třídu 2. Disponují protipožární ochranou.
 
Bezpečností kování s šestibodovou ochranou je samozřejmostí. Vnitřní dveře jsou povětšinou plné. V koupelnách a na toaletě nalezneme keramické umyvadlo, umývátko, závěsný záchod, závěsný bidet a vanu. Někde jen sprchový kout se zástěnou. Co se elektroinstalace týče, v každé místnosti jsou telefonní rozvody. Samozřejmostí je kouřové čidlo a videotelefon. K vytápění se používají konvektory ovládané přes pokojový termostat. V koupelně nalezneme podlahové topení a otopný žebřík. Část bytů má též osazenou kuchyňskou linku, některé jsou však bez ní. Navíc je celý areál kontrolován kamerovým systémem, chrání jej též ostraha, která nepřetržitě hlídá společné prostory i rezidenční park. Navíc se zde nachází vstupní hala s recepcí. V bytovém komplexu nalezneme i 19 obchodních prostor.
 
Tato novostavba se nachází na Praze 3 Žižkově. Celý komplex se leží v rámci ulic Malešická, Ke Kapslovně a Pitterova. V dosahu pěti minut se dostanete pěšky na poštu, k bankomatu do lékárny či na polikliniku. Blízko se též nachází několik menších obchodů a restaurací. V rámci několika minut je též možné dojít do lékárny či na polikliniku. V blízkosti leží několik základních a mateřských škol. Zároveň oceníte sportovní vyžití v nedalekém sportovním centru či v rozsáhlém parku Parukářka. Autem či MHD se do centra Prahy dostanete do deseti minut. Co se kultury týče, nedá se v ohledu dostupnosti takřka nic vytknout. Nedaleko od této novostavby na Praze 3 leží palác Akropolis či Divadlo Járy Cimrmana.
 

Byty Vítkov

Novostavba Byty Vítkov nabídne velmi vysoký standard bydlení v žádané lokalitě. Tento moderní komplex nových bytů, jehož architekturu navrhla architektonická společnost Free Architects nabízí 52 bytových jednotek. Kolaudace proběhne v září roku 2014. Nachází se zde též několik komerčních prostor spolu s parkem. Developerem projektu je investiční fond RSJPE.
 
Byty Vítkov nabídnou bytové jednotky o dispozicích 1+kk až 5+kk. Výměra bytů se pohybuje od 27 do 127 m2. Ceny bytů startují na částce jeden a půl milionu korun a končí těsně nad hranicí osmi milionů Kč bez DPH. Ke všem bytů je za příplatek dostupné garážové parkovací stání. Je k nim též možné dokoupit prostorný sklep. K bytům jsou dostupné terasy či balkony. Byty jsou orientovány na východ či jihozápad, díky čemuž jsou světlé a teplé. Ve všech bytech jsou položeny dřevěné plovoucí podlahy v designu bělený dub, který je vhodný pro kombinaci s širokou paletou barev nábytku. Potěší velká francouzská okna, která bytu dodají dostatek světla a tepelného komfortu. V koupelnách samozřejmě nalezneme kvalitní keramickou dlažbu a obklady spolu se sanitární technikou věhlasných značek jako jsou Villeroy & Boch či Grohe. Navíc se v prostorech nachází 27 nebytových jednotek o dispozicích 1+kk či 2+kk. Jedná se o 22 ateliérů a pět komerčních prostor. Výměra těchto prostorů se pohybuje v rozmezí 26,7 m2 až 133,4 m2. Ceny těchto jednotek začínají na částce 1 317 469 Kč a končí na ceně těsně pod šesti miliony korun bez DPH.
 
Lokalita, v níž nové bydlení na Praze 3 leží, nabídne opravdu skvělé možnosti. Novostavba se nachází na Praze 3 Žižkově v ulici Kališnická. Jste-li milovníky běhání či cykloturistiky, je pro vás tato lokalita jako stvořená. V nedalekém parku je totiž možné nejen se procházet, ale také provozovat celou řadu venkovních sportů, k nimž toto místo doslova svádí. Díky svému postavení máte celou infrastrukturu na dlani ruky. Za pár minut dojdete k Vltavě či na velmi zajímavou památku, židovský hřbitov. V pouhých sedmi minutách se dostanete na Václavské náměstí. V těsné blízkosti ani ne 5 minut nalezneme základní či mateřskou školu. Nové bydlení na Praze 3 nabídne celou stověžatou Prahu jako na dlani. Nenachází se však v samotném centru, a tak se nemusíte bát přebytečného hluku či nebezpečnosti. Dopravní obslužnost je zde též na vysoké úrovni. Necelých 100 metrů od bytového komplexu leží autobusová zastávka Černínova mířící na Florenc, Jižní Město či Staroměstskou. Na druhou stranu pak dojedete na Sídliště Malešice, Vozovnu Kobylisy a Ohradu. V tomto novém bydlení vás obklopí kulturní památky ve spojení s moderní Prahou, a tak vytvoří skvělý mix pro bydlení.

Novostavby Praha 3 – Žerotínova 40

Rezidence Jeseniova
V nabídce jsou poslední volné byty tohoto výjimečného domu nacházejícího se v památkové zóně. Do původního stavu byly ošetřeny omítky a reliéfní zdobení domu. Byty disponují vysokými stropy a prostornými balkóny či terasami. V šesti nadzemních podlažích se nachází 11 jedinečných bytů a dva ateliéry. Nabízené byty jsou v dispozicích od 1+kk až po +kk. V každém podlaží se nachází dva byty, v pátém =podlaží potom dva mezonety.
 


 

Novostavby Praha 3 – Rezidence Vinohradská 33

Rezidence Vinohradská 33
Rezidence Vinohradská představuje jedinečný projekt přímo v srdci Prahy – Vinohradech. Jedná se o 7 podlažní bytový dům, ve kterém se nachází 11 bytových jednotek o dispozici 2+kk, 3+k, 4+kk a dva nebytové prostory. Vinohrady jsou velmi lákavou lokalitou, která nabízí jak aktivní odpočinek, tak i velké kulturní vyžití. Exkluzivní je i dopravní dostupnost do centra města. Termín nastěhování je listopad 2013.
 


 

Novostavby Praha 3 – Rezidence Žižkov

Projekt Rezidence Žižkov byl zrušen. Opravdu velkou škálu bytů co do plošných i prostorových standardů nabízí tento moderně zrealizovaný projekt. Za zmínku stojí vysoký technický standard všech použitých materiálů. Byty jsou vybaveny bezúdržbovými okny, masivními dřevěnými podlahami a střešní byty potom klimatizací. Hlavní dominantou celé stavby je i kontrastní barevné řešení. Opravdu stojí za si projít opravdu rozsáhlou nabídku luxusních bytů, kterou tato výjimečná svatba nabízí.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *