Nové byty Koněvova 126 – Žižkov
Adresa: ulice Koněvova, Praha 3 – Žižkov
Ceny bytů od: 1.723.000 Kč
Developer: Půdy real s.r.o.
Více info

Bydleli byste rádi přímo v centru hlavního města? Máte rádi, když máte všechny potřebné instituce nedaleko od svého bydliště? Pokud je tomu skutečně tak, měli byste zvážit koupi bytu v lokalitě Koněvova 126. Nové byty se nachází přímo v Praze 3 na Žižkově. Máte zde ideální dopravní spojení do všech koutů Prahy – stanice MHD se nachází přímo před areálem. I občanská vybavenost je zde na vynikající úrovni – školky, školy, banky, pracovní příležitosti – to vše máte doslova nadohled.

Bytový dům Koněvova 126 klade důraz především na celkový komfort budoucích obyvatel. Součástí Vašeho bydlení může být vlastní parkovací místo, sklepní kóje či společná místnost pro kola a kočárky. Zároveň je nutno poznamenat, že budete mít příležitost trávit Váš volný čas i venku, jelikož vedle domu se nachází i velmi příjemné posezení, které zejména v letních měsících jistě oceníte. Ačkoli se Koněvova 126 nachází uprostřed tradiční pražské zástavby, vypadá její zevnějšek vskutku moderně a nadčasově.

Jak vypadají jednotlivé byty? Plocha všech bytů se pohybuje v rozmezí od 30 do 80m2. Od velikosti bytu se pochopitelně odvíjí i jeho cena – od jednoho do šesti milionů. Zázemí všech bytů je vybaveno podle těch nejmodernějších měřítek, tudíž se zde budete cítit opravdu velmi dobře. Veškeré vybavení je taktéž na velmi vysoké úrovni. Každý byt je vybaven dřevěnými EURO okny a vytápění je zajištěno díky plynovým kotlům Vaillant. Plovoucí podlahy, obklady a dlažby vytříbeného stylu jsou samozřejmostí. Design bydlení je laděn do příjemného šedo-hnědého odstínu.

Bez nadsázky můžeme tvrdit, že Koněvova 126 je na Praze 3 – Žižkov asi nejmodernější lokalitou. Velkou výhodou tohoto typu bydlení je fakt, že s novými byty nebudete mít absolutně žádné starosti. Stačí pouze podepsat smlouvu, zaplatit a zabydlet se, žádné dodatečné práce nejsou nutné…Více info
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *