Na Vackově
Adresa: ulice Na Vackově, Praha 3 – Žižkov
Ceny bytů od: 1.555.551 Kč
Developer: Metrostav Development
Více info

Rezidenční projekt Byty Na Vackově se rozkládá na stejnojmenné ulici patřící do katastrálního území Žižkov na Praze 3. Projekt se skládá ze tří objektů na ulici Olgy Havlové a nabídne celkem 202 nových bytů. Bytové domy navazují na úspěšný projekt Alfarezidence, který v lokalitě vznikal v letech 2006 – 2011. Každý ze tří bytových domů bude mít maximálně pět podlaží. Bytové domy jsou navrženy tak, aby ustupovaly od uliční linie, což umožňuje vznik metropolitních bytů s balkony a lodžiemi a prostorných zákoutí umístěná mezi jednotlivými objekty. Developerem projektu je firma Metrostav Development a.s., architektem studio MS Architekti. Prodej byl zahájen 15. 10. 2014. Developer by rád novostavby dokončil 1. 8. 2016, nové byty by měly být volné k nastěhování již 1. 2. 2017. Energetická náročnost budov je ve třídě C.

Bytové domy v rezidenci nabídnou byty v dispozicích od 1+kk po 4+kk rozdělené do tří budov. V budově A bude mít pět nadzemních podlaží. Nejlevnější byt v tomto objektu má cenovku 2 127 267 Kč včetně DPH. Celková obytná plocha je 39,7 m2. Neprostornější bytovou jednotkou v tomto objektu je byt s dispozicemi 4+kk. Byt má celkovou užitnou plochu 118,4 m2 a terasu o velikosti 22,2 m2. Jeho cena je stanovena na 6 950 247 Kč včetně DPH. V objektu s označením B je nejmenší bytovou jednotkou byt o velikosti 40,37 m2, k němuž ale patří také předzahrádka o velikosti 15,98 m2 a terasa o ploše 15,91 m2. Cena bytu je stanovena na 2 115 375 Kč včetně DPH. Nejprostornější byt má užitnou plochu 117,7 m2 a k dispozici také balkon. Byt o dispozici 4+kk je k prodeji za cenu 5 537 356 Kč včetně DPH. Ten je zároveň bytem nejdražším. Parkování je řešeno v podzemním podlaží, kde se nalézají také sklepní kóje. K dispozici je aktuálně 118 parkovacích míst, která se prodávají za shodnou cenu 267 tisíc Kč včetně DPH. Vstup do garáží je realizován pomocí kontaktní karty, dálkové ovládání je nadstandardem. Bytové jednotky v novostavbách se dodávají v jednotném standardu, který klade důraz na komfort a příznivou cenu. Topení zajišťují otopná tělesa značky Korado a koupelnový žebřík na WC a v koupelně. Vstupní dveře jsou protipožární bezpečnostní kovové o výšce 210 cm, okna plastová s izolačními dvojskly. V koupelně se nalézá keramická dlažba i keramické obklady, keramická dlažba je položena také ve všech obytných částech bytu. Na ní je položen koberec. Keramická dlažba se nalézá také ve společných prostorách, samozřejmostí je osobní výtah. K dispozici je také osobní telefon. Obvodové stěny jsou dodávány s venkovní tepelnou izolací, povrch stěn je sádrovcová omítka.

Rezidence ležící na ulici Na Vackově v Praze 3 – Žižkov nabízí klidnou lokalitu s kompletní občanskou vybaveností. Zatímco na horním Žižkově v okolí Nákladového nádraží brzy vyroste nové obchodní centrum, oblast Na Vackově bude určena pro bydlení. V okolí novostaveb se nachází starší zástavba rodinných domů, která poskytuje dostatek soukromí a klidu. Dominantou okolí je například park Židovské pece, který se nalézá v blízkosti novostaveb. Ten poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci, cyklostezky, nebo in-line bruslení. V jeho blízkosti se nachází také dopravní hřiště nebo množství dětských hřišť. Dopravní dostupnost zajišťuje především městská hromadná doprava. Autobusová zastávka Vackov je vzdálena jen několik desítek metrů od objektů, další zastávka Malešická rovněž. Do budoucna bude v této lokalitě postavena zastávka nově vznikajícího metra linky D. Do deseti minut se dá dostat do Malešického parku, kde je také amfiteátr, hřiště pro psy a senior park. Dále je zde k dispozici Velodrom Třebešín nebo park Jiřího Karena. Vzdělávací instituce jsou vzdáleny jen pět minut chůze a jedná se o dvě mateřské školky, jednu školu základní, dále Střední průmyslové učiliště a Střední odborné učiliště gastronomie. Nákupní možností je Penny Market, který se nalézá ve vzdálenosti několika desítek metrů. Kulturní vyžití nabízí legendární pražské kino Aero, které je vzdáleno jen pár minut pěší chůze. Ve stejné vzdálenosti je možné nalézt také sady Na Krejcárku nebo Parukářku.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *