Byty Vítkov (Rezidence Zlatice)


Adresa: ulice Kališnická, Praha 3 – Žižkov
Ceny bytů od: 1.548.472 Kč
Developer: EDIFICE construction & consulting, s.r.o.
Více info

Nový rezidenční projekt Byty Vítkov (Zlatice) se nachází v oblíbené městské části Žižkova na Praze 3 a tvoří jej tři bytové domy. Ulice Kališnická, na níž budou všechny objekty stát, přímo sousedí s rozlehlým parkem Vítkov, podle něhož dostal projekt název. Nové bydlení nabízí celkem 71 bytových jednotek ve vysokém standardu v sedmipodlažních bytových domech. Energetická náročnost budovy je třídy C, což značí úspornost. Projekt byl navržen architektonickou skupinou Free Architects, investorem je investiční fond RSJPE. Design fasády pochází z produkce uznávaného vítěze několika architektonických soutěží Ing. Arch MgA. Tomáš Legnera. Prodej bytových jednotek byl zahájen 2. 5. 2014, novostavba byla dokončena 30. 11. 2014. Kvality projektu, který již úspěšně prošel kolaudací, dotvrzuje také fakt, že projekt získal tři ceny v soutěži Realitní projekt roku 2014.

Ve třech bytových domech se nacházejí bytové jednotky v dispozicích 1+kk až 5+kk. K veškerým bytům je možné zakoupit garážové parkovací stání a kromě toho také vybrat prostorný sklep. Objekty ale nabízejí také komerční prostory. Menší z nich se nachází v prvním poschodí bytového domu s označením C a má celkovou plochu 33,50 m2. V prodeji je za cenu 2 026 750 Kč včetně DPH. Prostornější z nebytových prostorů má velikost 133,40 m2 a jeho cena je stanovena na 7 118 188 Kč včetně DPH. Součástí vybavení jsou také prostorné terasy, balkony a předzahrádky. Ty jsou konstruovány jako japonské předzahrádky. Byty jsou orientovány na východ a jihozápad. Ateliér Free Architects klade důraz na kvalitní materiály, takže v základní výbavě bytů jsou například dřevo-hliníková okna, která nabízejí bezúdržbový hliník z exteriéru a krásný design dřevěných oken z interiéru. Terasová palubová prkna jsou vyrobena z dřevo-plastové směsi. V koupelně a na WC je použito obkladů od společnosti Villeroy & Boch, která se postarala také o vybavení těchto místností. V základním standardu jsou k dispozici koupelnové baterie, sprchový kout, který je z čirého skla s pochromovanými úchyty a panty. Interiérové dveře dodala společnost Sapeli, mají výšku 210 cm a vysoce kvalitní zapuštěné kovové panty. O centrální vytápění se starají designové radiátory BOKI. O větrání obytných místností se starají prvky německého specialisty Lunos. Na podlaze je položena kvalitní duoparketa, takže třívrstvá dřevěná podlaha s dekorem stromeček zajistí komfort a dlouholetou garanci. Exteriérové dveře značky NEXT jsou zárukou vysoké bezpečnosti, ale kladou důraz také na zvukovou a tepelnou izolaci včetně požární odolnosti.

Lokalita pražského Žižkova nabízí kulturní vyžití, kompletní občanskou vybavenost a dopravní dostupnost. Rezidenční projekt Byty Vítkov se nachází na ulici Kališnická v Praze 3 a je tvořen třemi novostavbami zasazenými do okolní zástavby. Dominantou projektu je přímo navazující park Vrch Vítkov, který nabízí mnoho možností volnočasových aktivit a procházek. Další park Parukářka je vzdálen jen 589 metrů na opačnou stranu. Dopravní dostupnost zajišťuje především městská hromadná doprava. Tramvajová zastávka Biskupcova je vzdálena jen 323 metrů, autobusová zastávka Černínova je 169 metrů daleko. Další autobusová zastávka Ohrada je v dosahu pěti minut chůze. Nejbližší stanicí metra je Invalidovna, která je vzdálena jen 818 metrů. V okolí novostaveb se nachází několik dětských hřišť, dětský klub je pak přímo v domě. U domu je taktéž cyklostezka a běžecká trasa dlouhá 10 kilometrů. Nejbližším obchodem je Tesco Express, který je vzdálen jen 212 metrů. Supermarket Billa je ve vzdálenosti 300 metrů opačným směrem. Obchodní centrum Flora je vzdáleno 1,9 kilometrů. Mateřská škola a Základní škola Praha 3 je vzdálena jen šest minut, ve stejném dosahu se nalézá také Střední odborná škola podnikatelská PROFIT. Univerzita Jana Amose Komenského Praha je vzdálena sto metrů, EuroAmerican University of Washington Inc. se nalézá ve vzdálenosti deseti minut chůze. Bazén Pražačka je vzdálen pět minut pěšky, bazén a wellness centrum Olšanka deset minut chůze. Olšanská poliklinika je vzdálena jen 1,5 kilometru.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *