Bytový Dům Vitkovia I.
Adresa: ulice Koněvova, Praha 3 – Žižkov
Ceny bytů od: 2.480.000 Kč
Developer: ARCHIKÓD a.s.
Více info

V atraktivní lokalitě na Praze 3 začne letos na jaře vyrůstat nový bytový dům. Vitkovia – Residence přinese na Žižkov komfortní bydlení velikosti 1 + kk až 4 + 1. Budou je charakterizovat velké balkony, terasy a francouzská okna.

Orientaci většiny bytů autoři vyřešili tak, že kuchyně mají okna do ulice a ložnice do parku Vítkov. Při stavbě bude kladen velký důraz na použité materiály včetně masivního dřeva, velkoplošných zasklených stěn, nadčasového designu obkladů a dlažeb a dřevo-hliníkových oken.

Přesnou podobu bytů přitom budoucí majitelé přizpůsobí svým představám, případně ceně, kterou chtějí zaplatit. K tomuto účelu jim bude k dispozici architekt projektu, jenž jim pomůže vyřešit konkrétní podobu obydlí včetně všech detailů.

Nový projekt vyroste v žižkovské Koněvově ulici (Praha 3). V proluce mezi dvěma činžovními domy vznikne osmipodlažní objekt, ve dvoře pak třípodlažní. Bytový Dům Vitkovia I počítá s celkem 17 byty a komerčními prostory. Obyvatelé získají parkovací místa v podzemních garážích a sklepní kóje. Pobyt ve vnitrobloku jim zpříjemní atrium se zelení.
Bydlení v dané lokalitě je unikátní dobrou dostupností centra Prahy spojenou s životem v těsné blízkosti přírody. Kolem domu vede cyklostezka a v těsné blízkosti leží jeden z nejrozsáhlejších pražských parků – Vítkov. V parku je trasa pro in-line brusle i sportovní areál. Milovníci procházek dojdou během pár minut k Národnímu památníku na Vítkově s útulnou kavárnou a krásným výhledem na Prahu.

Nedaleko Vitkovia I. leží také park Parukářka s velkým dětským hřištěm a naučnou stezkou o fauně i floře. Pod parkem jsou sportovní centra s tenisovými kurty a bazénem. Cesta ke zdravotnímu středisku trvá 3 minuty a do obchodního centra Palác Flora s multikinem jen o minutu déle.

Zájemci o koupi bytu zaplatí na začátku pouze rezervační poplatek a zálohu na byt. Hlavní část kupní ceny ve výši 85 procent uhradí až po kolaudaci budovy a podpisu kupní smlouvy. Byty budou připravené k nastěhování na podzim příštího roku.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *